Syfony McAlpine

Information

This article was written on 01 mar 2013, and is filled under Ogólna.

Current post is tagged

, , , , , , , ,

Syfon brodzikowo-wannowy McAlpine HC2600CL

Syfon brodzikowo- wannowy McAlpine HC2600CL „klik-klak” z odejściem 40/50mm czyszczony od góry. Syfon w kolorze chromu. Syfon McAlpine przeznaczony do wysokich brodzików i wanny. Zestaw wyposażony jest w przelew w postaci karbowanej rurki o długości 70cm i przekroju 3cm. Zaletą syfonu jest to, że urządzenie nie wymaga drzwiczek, lub otworów rewizyjnych w obudowie wanny lub brodzika. Syfon McAlpine wykonany z tworzywa sztucznego PP, czyli jest to produkt niełamliwy, twardy, odporny na wrzącą wodę oraz wszelkie środki agresywne, których używamy do udrożnienia rur.  Syfon bardzo niski. Pod wanną zajmuje 10cm. Pokrywa korka automatycznego wykonana z mosiądzu pokrytego chromem.  Syfon przeznaczony do brodzików o średnicy odpływów fi70mm. Syfon bardzo estetyczny. Dzięki zamykaniu klik-klak nie mamy problemu z gubiącym się cały czas korkiem.

Aby poprawnie czyścić syfon wannowo-  brodzikowy McAlpine należy przestrzegać następujących zasad:

  1. Odkręcić zewnętrzny grzybek zamykający wodę (mosiężny chromowany opisany powyżej)
  2. Kluczem serwisowym, który znajduje się na wyposażeniu syfonu luzujemy koszyk, który zbiera nieczystości mogące mieć wpływ na zmniejszenie przepływu wody.
  3. Pojemnik należy wyjąć i oczyścić z nieczystości.

Syfon należy skręcić od punktów 3 do 1.

UWAGA!

Nigdy nie należy ciągnąć za korek automatyczny zamykający wodę, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia mechanizmu. Po okresie gwarancyjnym koszt mechanizmu osiągalny w kwocie 25-30zł.

Syfon wannowy McAlpine

Syfony McAlpine

Recent articles

Recent comments